single.php

sage-s

Sage Symfonia

Rozwiązanie dla małych i średnich firm rozliczających się pełną księgowością. Odpowiada na najważniejsze potrzeby Klientów – oferując rozwiązania z zakresu księgowości, kadr oraz handlu. Ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków i rutynowych czynności

Tu prezentujemy rozwiązania przeznaczone dla małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących pełną księgowość. Wśród nich znajdują się:

    • spółki kapitałowe prawa handlowego
    • instytucje finansowe
    • jednostki otrzymujące dotacje oraz organizacje non-profit
    • przedsiębiorstwa, których roczny obrót netto przekroczył 1,2 mln euro

sage-s-fkp

Sage Symfonia Finanse i Księgowość

Sage Symfonia Finanse i Księgowość to łatwy w obsłudze, intuicyjny program do obsługi pełnej księgowości. Wspiera bieżącą kontrolę zobowiązań i należności. Umożliwi Twojej firmie szybki dostęp do potrzebnych informacji. Sage Symfonia Finanse i Księgowość jest polecana przez księgowych.

sage-s-kdp

Sage Symfonia Kadry i Płace

Sage Symfonia Kadry i Płace zapewnia wygodne prowadzenie ewidencji elementów kadrowo-płacowych. Gwarantuje zgodność z obowiązującymi przepisami prawnymi, obsługuje wszystkie formy zatrudnienia oraz gwarantuje tajność wprowadzonych danych. Program wspomaga rozliczenia z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

sage-s-h

Sage Symfonia Handel

Sage Symfonia Handel wspomaga sprzedaż i gospodarkę magazynową w firmie. Umożliwia elastyczne prowadzenie polityki sprzedaży wraz z systemami rabatowymi, także w firmach wielooddziałowych.
Obsługuje płatności elektroniczne i współpracuje z bankami. Dzięki współpracy z serwisem miedzyfirmami.pl masz gwarancję integracji procesów biznesowych w zakresie wystawiania e-faktur i wysyłania ich do kontrahentów.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie producenta.

sage-link